Polityka prywatności

 1. Wprowadzenie Dziękujemy za odwiedzenie serwisu przyjazne-zwierzetom.pl. Zdajemy sobie sprawę z wagi prywatności i bezpieczeństwa danych, dlatego przygotowaliśmy ten dokument, aby wyjaśnić, jakie informacje zbieramy i jak je wykorzystujemy. Prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszą Polityką Prywatności przed korzystaniem z naszego serwisu.
 2. Definicje
  • Serwis: Strona internetowa przyjazne-zwierzetom.pl oraz jej funkcjonalności.
  • Miejsca: Lokalizacje dodane do Serwisu przez ich reprezentantów.
  • Użytkownicy: Osoby odwiedzające Serwis.
 3. Rodzaje Zbieranych Danych Serwis nie zbiera automatycznie żadnych danych osobowych od Użytkowników. Dane dotyczące Miejsc są dodawane do Serwisu przez ich reprezentantów. Zbierane dane obejmują:
  • Kontakt: Numer telefonu i adres e-mail.
  • Zdjęcia Miejsc: Zdjęcia Miejsc wraz z podstawowymi informacjami o nich.
  • Lokalizacja: Adres i lokalizacja geograficzna Miejsc.
 4. Zbieranie Danych potrzebnych do przetwarzania danych statystycznych dla Google Analytics tylko w zakresie działania skryptu Google Analytics. Dane te zbierane są bezpośrednio przez Google, nie przez portal przyjazne-zwierzetom.pl, w tym Cookies identyfikujący użytkownika o ile jest zalogowany jednocześnie w Google ID.
 5. Cel Przetwarzania Danych Zbierane dane wykorzystywane są w celu prezentacji Miejsc przyjaznych zwierzętom w Serwisie, aby Użytkownicy mogli znaleźć interesujące ich lokalizacje.
 6. Dostęp, Aktualizacja i Usunięcie Danych Reprezentanci Miejsc mają możliwość dostępu do swoich danych, ich aktualizacji lub usunięcia w dowolnym momencie, kontaktując się z administratorem serwisu.
 7. Bezpieczeństwo Danych Zobowiązujemy się do ochrony danych dodawanych do Serwisu. Stosujemy różne środki bezpieczeństwa technologicznego i organizacyjnego, aby chronić dane przed nieautoryzowanym dostępem, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem.
 8. Zmiany w Polityce Prywatności Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Wszelkie zmiany będą publikowane na tej stronie z wyraźnym zaznaczeniem daty aktualizacji.
 9. Prawo Własności Wszystkie dane dotyczące Miejsc zamieszczone w Serwisie są własnością reprezentantów tych Miejsc lub mają odpowiednie licencje lub zezwolenia.
 10. Kontakt W przypadku pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@fundacjalepszyswiat.pl.

Łapka to miejsca przyjazne zwierzętom

Znajdziesz tutaj miejsca, które są starannie sprawdzane przez fundację Lepszy Świat w zakresie dostępności dla zwierząt. Najlepsze miejsca zdobywają łapki - oznaczenie mówiące o tym, że przeszło weryfikację fundacji. Łapka to baza danych z wyszukiwarką miejsc w których Twój pies poczuje się świetnie, restauracje w których napije się świeżej wody, znajdzie wygodne legowisko czy zostanie nakarmiony.

grafika aplikacji łapka

miejsce posiada miskę dla psa

Miska

miejsce posiada przysmaki

Przekąski

miejsce posiada legowisko dla psa

Legowisko

  Czynne:
 • pn - pt: brak info
 • sobota: brak info
 • niedziela: brak info