Jak dodać miejsce?

Dodawanie miejsca przyjaznego zwierzętom

  1. Korzystając z opcji Dodaj Miejsce, która jest umieszczona w menu nagłówka strony uruchomisz formularz zgłaszania miejsca
  2. Po wypełnieniu formularza – nowe miejsce – niezależnie od tego czy jesteś właścicielem miejsca czy wolontariuszem zostanie zapisane do bazy danych.
  3. Nowe miejsce będzie widoczne w wyszukiwarce oraz aplikacji mobilnej po zatwierdzeniu przez wolontariuszy fundacji.
  4. Pamiętaj aby dodać wysokiej jakości fotografie 🙂 Dbając o prywatność innych osób, nie uwzględniaj ich w kadrze.

DODAJ NOWE MIEJSCE
Wiele miejsc przyjaznych zwierzętom to miejsca publiczne takie jak parki, wybiegi dla psów itp. Jeśli wiesz, o istnieniu takiego miejsca, a nie ma go jeszcze w tej aplikacji – pomóż budować bazę danych miejsc przyjaznych zwierzętom. Dodaj miejsce do bazy, proces nie wymaga rejestracji.

ZDOBĄDŹ NAKLEJKĘ ŁAPPKI
Jeśli jesteś właścicielem miejsca – postaraj się o naklejkę Łappki. Taka naklejka umieszczona na drzwiach lub oknie informuje, że do obiektu można wejść ze zwierzęciem. Zweryfikowane naklejki – powodują, że miejsce jest wyróżnione w wynikach wyszukiwania.

ROZWIJAJ Z NAMI APLIKACJĘ Dodatkowe ręce do pracy są zawsze mile widziane. Jeśli masz również pomysły na rozwój aplikacji, koniecznie daj nam znać! Jeśli jesteś inwestorem, programistą, potrafisz świetnie pisać, jesteś mistrzem marketingu internetowego, lub po prostu kochasz zwierzęta i im pomóc – skontaktuj się z nami.

Łapka to miejsca przyjazne zwierzętom

Znajdziesz tutaj miejsca, które są starannie sprawdzane przez fundację Lepszy Świat w zakresie dostępności dla zwierząt. Najlepsze miejsca zdobywają łapki - oznaczenie mówiące o tym, że przeszło weryfikację fundacji. Łapka to baza danych z wyszukiwarką miejsc w których Twój pies poczuje się świetnie, restauracje w których napije się świeżej wody, znajdzie wygodne legowisko czy zostanie nakarmiony.

grafika aplikacji łapka

miejsce posiada miskę dla psa

Miska

miejsce posiada przysmaki

Przekąski

miejsce posiada legowisko dla psa

Legowisko

    Czynne:
  • pn - pt: brak info
  • sobota: brak info
  • niedziela: brak info