Czym jest Łappka?

Zabierz ze sobą swojego pupila dokądkolwiek chcesz się wybrać

Szukasz miejsca przyjaznego psom? Chcesz zaplanować urlop ze swoim pupilem? Nic trudnego. Skorzystaj z Łapki i znajdź miejsce gdzie będziesz mógł zabrać swojego pupila. Wystarczy wybrać miasto które Cię interesuje i wielkość swojego psa. Zaznacz kategorię i kliknij szukaj. To takie proste! W listy wyszukanych miejsc/lokali wybierz ten który Cię interesuję i ciesz się czasem spędzonym ze swoim psem.
Łapka to aplikacja gdzie znajdziesz wszystkie informacje o miejscach przyjaznym psom i nie tylko.

BAZA DANYCH MIEJSC PRZYJAZNYCH ZWIERZĘTOM
Łappka to portal z aplikacją mobilną, której celem jest zebranie w jednym miejscu wszystkich miejsc przyjaznych zwierzętom. Takich jak Restauracje, Kawiarnie, Puby, Parki, Pensjonaty, Hotele, Ośrodki, Schroniska, Wybiegi, Sklepy, Galerie, Urzędy czy Plaże.

MIEJSCA PUBLICZNE i prywatne, przyjazne zwierzętom znajdziesz właśnie tu.
Jeśli jesteś w nowym miejscu czy mieście ze swoim pupilem. Łatwo i szybko odnajdziesz lokalnie dostępne miejsca publiczne. Baza danych Łappki jest budowana przez społeczność i wolontariuszy.

ROZWIJAJ Z NAMI BAZĘ MIEJSC Znasz miejsca przyjazne zwierzętom? Dodawaj miejsca do bazy danych Łappki korzystając z opcji “Dodaj Miejsce”. Jeśli jesteś właścicielem miejsca i lubisz zwierzęta, lub jeśli chcesz sprowadzić do swojego miejsca innych wielbicieli ze swoimi pupilami – dodaj miejsce do bazy danych. Zadbaj również o wyróżnienie – zdobądź naklejkę Łappkę.

Łapka to miejsca przyjazne zwierzętom

Znajdziesz tutaj miejsca, które są starannie sprawdzane przez fundację Lepszy Świat w zakresie dostępności dla zwierząt. Najlepsze miejsca zdobywają łapki - oznaczenie mówiące o tym, że przeszło weryfikację fundacji. Łapka to baza danych z wyszukiwarką miejsc w których Twój pies poczuje się świetnie, restauracje w których napije się świeżej wody, znajdzie wygodne legowisko czy zostanie nakarmiony.

grafika aplikacji łapka

miejsce posiada miskę dla psa

Miska

miejsce posiada przysmaki

Przekąski

miejsce posiada legowisko dla psa

Legowisko

    Czynne:
  • pn - pt: brak info
  • sobota: brak info
  • niedziela: brak info